Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii

Oferta placówki JPEdukacja to nie tylko kursy języka angielskiego na całym świecie, ale także kursy hiszpańskiego w Hiszpanii. Osoby zainteresowane mogą wybrać jedno z wielu oferowanych miasteczek, gdzie nauka hiszpańskiego z pewnością będzie dużo łatwiejsza i przyjemniejsza niż w rodzimym kraju. Do tego należy dodać lokalne atrakcje, przysmaki i międzynarodowe środowisko – wszystkie te elementy wpływają na efektywne zdobywanie nowych językowych umiejętności. Zarówno dzieci, jak i młodzież poznaje w ten sposób świat, obcą kulturę i nowe smaki. Poszerzają się horyzonty, doświadczenia i wiedza, które stają się przydatne w życiu dorosłym. Decydując się na kurs hiszpańskiego w Madrycie, macie niepowtarzalną okazję na dokładne zapoznanie się ze stolicą Hiszpanii. Mnogość muzeów, galerii sztuki oraz innych architektonicznych perełek sprawi, że nie będziecie chcieli opuszczać tego miasta. Jeżeli marzycie o tym, aby popołudniami wylegiwać się na gorących plażach, zdecydujcie się na Wyspy Kanaryjskie, Alicante lub Malagę. Teneryfa przyciąga miłośników sportów wodnych i gorącego klimatu. Fantastyczne plaże, cudowna natura oraz łagodny klimat sprzyjają nauce języka obcego. Dodajmy jeszcze, że zajęcia prowadzone są  w grupach lub indywidualnie. 

Kursy językowe w USA – spełnij z nami swoje marzenie!

Jeżeli myślisz o tym, aby poprawić swój angielski, a jako dziecko nie było okazji, aby jechać na kurs czy obóz międzynarodowy, kursy językowe w USA są dla Ciebie! Jeśli masz stałą pracę z godziwym wynagrodzeniem, możesz pozwolić sobie na szkolenie językowe dla biznesu czy kurs. Szkolenie językowe dla dorosłych to propozycja dla wszystkich, którzy opanowali doskonale gramatykę i słownictwo. Na tego typu zajęciach wykłada się specjalistyczne słownictwo biznesowe, które jest przydatne podczas negocjacji, zawierania umów i kontraktów międzynarodowych oraz podczas zarządzania międzynarodowym zespołem. Sprawdź ofertę na jpedukacja.pl i wybierz kurs szyty na miarę twoich oczekiwań i możliwości finansowych.