Wakacje – dobry czas na naukę.

 Każdy uczeń i student czeka z utęsknieniem na wakacje. Nie muszą one jednak być czasem beztroski i nicnierobienia. Przygodę, jaką jest podróżowanie i odwiedzanie innych krajów, można połączyć z nauką języka obcego.

 

Zabłyśnij wiedzą!

Podczas roku szkolnego wielu przedmiotów uczymy się tylko po to, aby je zdać i zdobyć dobrą ocenę. Nie ma czasu na to, by czerpać z nauki satysfakcję i przyjemność, bo jest jej po prostu za dużo. Nauka języka podczas wakacji, gdy nie mamy żadnych innych obowiązków, może być nie tylko bardziej przyjemna, ale też skuteczniejsza. Obozy z nauką języka to dobra okazja, by po powrocie do szkoły zabłysnąć nową wiedzą i lepszą znajomością języka. Decydując się na taką formę edukacji warto poszukać obozów, które odbywają się za granicą. Młodzi ludzie, którzy chcą szlifować swój angielski i mieć jednocześnie możliwość konwersacji z native speakerami, mogą zdecydować się na naukę za granicą. Wakacje to najlepszy czas na to, by wybrać się w podróż  i poznawać nowe kraje. Obóz językowy w Londynie może być też doskonałą okazją do tego, by przełamać swój opór przed mówieniem po angielsku.  

 

Niezapomniane kursy językowe dla młodzieży

Obozy językowe organizowane są także dla dzieci. Do wyboru jest kilka bardzo atrakcyjnych lokalizacji – bo oprócz Anglii, jest to także Malta, Cypr czy Stany Zjednoczone i Kanada. Mogą w nich wziąć udział już ośmiolatkowie. Kursy organizowane są przez renomowane placówki, które gwarantują nie tylko wysoki poziom nauczania, ale także bezpieczeństwo. W ten pożyteczny sposób dzieci mogą spędzić czas nie tylko podczas letnich wakacji, ale także zimą czy wiosną. Zagraniczne kursy językowe dla młodzieży i dzieci to połączenie wypoczynku z bardzo intensywną, ale prowadzoną w interesujący i wciągający sposób, nauką języka. Kursanci mieszkają w rezydencjach bądź szkolnych kampusach. Kursy organizowane są dla uczniów na różnych poziomach zaawansowania – przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy zamierzają zdać rozszerzoną maturę z języka czy któryś z egzaminów językowych, na przykład FCE czy CAE. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *