Fajne lokum dla studenta – jak znaleźć najlepsze?

Jak trafić na najlepsze pokoje do wynajęcia?

Początek roku akademickiego to czas prawdziwej walki – niezależnie od tego, czy miejscem jest Lublin, czy Warszawa, tłumy studentów ruszają na poszukiwania. Aby uniknąć problemów warto zabrać się za to wcześniej – najlepsze pokoje do wynajęcia pojawiają się wraz z końcem roku akademickiego lub semestru, ponieważ część studentów zwalnia swoje miejsca zamieszkania.

Mieszkania dla studenta – co brać pod uwagę?

Najważniejszy jest dobry dojazd na uczelnię – mieszkania dla studenta mogą być oddalone od niej, lecz powinny znajdować się w dogodnym punkcie komunikacyjnym, bowiem w przeciwnym wypadku może się okazać, że wizja pozostania w domu podczas gorszej pogody będzie bardziej kusząca od kilku przesiadek i wykładu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *