Studia magisterskie — Gniezno z ogromną perspektywą!

Studia magisterskie Gniezno – studia z przyszłością

Wszystkie kierunki studiów na PWSZ realizowane są w ujęciu praktycznym, już od pierwszych semestrów. Ta Wyższa Szkoła współpracuje z wieloma firmami oraz przedsiębiorstwami, w których studentki oraz studenci mogą zdobywać cenne doświadczenie, a także otrzymywać pieniądze za praktyki. Warto jeszcze dodać, że studentki i studenci na ostatnim roku mają możliwość odbycia kursów oraz szkoleń, które w idealny sposób podniosą ich kwalifikacje i kompetencje zawodowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami kierunków, ponieważ jest ich naprawdę sporo!

Kierunek fizjoterapia — Gniezno

Są to jednolite studia magisterskie Gniezno 5-letnie. Kierunek fizjoterapia staje się coraz bardziej popularnych w tych czasach, a zawód fizjoterapeutki lub fizjoterapeuty jest zaliczany do zawodów medycznych (zgodnie z Ustawą z Dz. U. 2015 poz.1994). Po pięciu latach nauki oraz po zaliczeniu pracy magisterskiej absolwent uzyskuje kwalifikacje do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, z dorosłymi oraz z cierpiącymi na różne dysfunkcje. Warto zaznaczyć, że fizjoterapia Gniezno jest dziedziną, która bardzo dynamicznie się rozwija i jest ściśle związana z nauką i działalnością praktyczną, umiejscowioną w dziedzinie nauk medycznych. Każda osoba chcąca podjąć się tego kierunku musi pamiętać, że najważniejsze są predyspozycje do pracy z osobami chorymi i z niepełnosprawnościami.

Fizjoterapia — Gniezno Twoich planów!

Absolwent po ukończeniu studiów ma wiedzę i umiejętności niezbędne do kształtowania, podtrzymywania i przywracania sprawności i wydolności osób w różnym wieku, utraconej lub obniżonej wskutek różnych chorób bądź urazów, zna sposoby kształtowania sprawności i wydolności fizycznej pacjenta na poziomie optymalnym, potrafi wykonywać zabiegi fizjoterapeutyczne w sposób bezpieczny i efektywny, rozumie potrzebę ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego, potrafi usprawniać osoby w różnym wieku oraz potrafi brać udział w rozpoznawaniu potrzeb zdrowotnych i edukacyjnych pacjenta. Wybierz kierunek fizjoterapia! Gniezno to miasto właśnie dla Ciebie!