Dobry psycholog – gdzie znaleźć takiego?

Psycholog marzeń to osoba mądra, kompetentna, cierpliwa i doświadczona życiowo. Ktoś, kto z niejednego pieca jadł i potrafi tak dobrać słowa, argumenty i metody działania, że okażą się skuteczne w przypadku osoby, która przed nim siedzi. To także człowiek kontaktowy, który jest w stanie w zwięzły sposób przekazać, z jakich metod korzysta i jaki horyzont czasowy terapii zakłada.

Psycholog na próbę

Ale dobry psycholog, ze stosownymi certyfikatami, życiową mądrością i ogromnym doświadczeniem wcale nie musi być odpowiednim terapeutą dla nas. Dlatego warto umówić się na pierwsze spotkanie i sprawdzić, czy osoba, z którą mamy się spotykać przez wiele tygodni, nadaje na tych samych falach co my, czy po prostu się z nią dogadamy.

Dobry psycholog

Jeśli więc ktoś znajomy poleca nam specjalistę, mówiąc, że to dobry psycholog, warto bliżej przyjrzeć się takiej osobie. Jeśli znajdziemy w Internecie więcej pozytywnych opinii na jej temat, śmiało możemy umawiać się na pierwszą wizytę. To ona zweryfikuje, czy będzie nam ze sobą po drodze.

Poznań – miasto spotkań

Psycholog to osoba, którą warto mieć blisko własnego miejsca zamieszkania. Jeśli jest nim miasto Poznań, dobry psycholog to specjalista, którego znajdziemy bez trudu. To właśnie tu mieści się Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska, którą często odwiedzają także osoby z innych, pobliskich miejscowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *