Sterylizator do akcesoriów niemowlęcych – co to jest ?

Często podkreślamy, jak ważna w przypadku małego dziecka jest higiena. Bierze się to stąd, że tylko regularnie dbając o wyeliminowanie z otoczenia dziecka bakterii i wirusów możemy mieć pewność, że jest ono przed nimi w dużym stopniu zabezpieczone. Choć nie jesteśmy w stanie zapewnić dziecku stuprocentowego bezpieczeństwa, możemy się postarać, by ryzyko ewentualnego zarażenia/zakażenia było jak najmniejsze.

Właśnie w celu maksymalnego zabezpieczenia dzieci przed bakteriami i wirusami powstał sterylizator do butelek – sprzęt, który pozwala mamom w najwyższym stopniu zadbać o higienę rzeczy, z którymi ich dziecko ma kontakt. Oprócz butelek można w nich również sterylizować smoczki i na przykład gryzaki bądź inne drobne przedmioty.

Nowoczesnym produktem mogącym często zastąpić sterylizator do butelek są woreczki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej. Produkt ten doskonale zastępuje tradycyjny sterylizator, a proces sterylizacji zajmuje tylko 1,5 minuty. Para wodna wytwarzana podczas tego procesu eliminuje 99,9% bakterii i zarazków.

Oferowane przez nas woreczki są wykonane z bezpiecznych materiałów, wolnych od Bisfenolu A i na tyle trwałych, że każdy woreczek może być użyty aż 20 razy. Woreczki pakowane są po pięć sztuk, a więc jedno opakowanie wystarcza na 100 procesów sterylizacji.

Woreczki są bardzo łatwe w użyciu: cały proces sterylizacji dokonywany jest w kilku prostych krokach. Są niebywale praktyczne, ponieważ zajmują minimum miejsca i prawie nic nie ważą, więc można je wszędzie ze sobą zabrać i zastosować w każdym miejscu zaopatrzonym w kuchenkę mikrofalową.

Woreczki do sterylizacji są bardzo uniwersalne: nadają się do sterylizacji butelek, smoczków i laktatorów.

Dla osób, które wolą jednak bardziej tradycyjne sterylizatory, proponujemy podgrzewacze elektryczne z funkcją sterylizatora,które pełnia funkcję nie tylko sterylizatora do butelek, ale i podgrzewacza. Można je znaleźć tutaj: babyono.com/kategoria-produktu/ciaza-i-porod/podgrzewacze/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *