Szkolenia dla dyrektorów przedszkoli – zwiększanie kompetencji

Prowadzenie przedszkola wymaga wielu dodatkowych umiejętności oraz zaangażowania – niezależnie od tego, czy chodzi o placówkę publiczną, czy też prywatną. Konieczność nieustannego aktualizowania wiedzy z zakresu prowadzenia przedszkola sprawia, że najwygodniejszym rozwiązaniem staje się wykorzystanie platformy e-learningowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom dyrektorów placówek przygotowaliśmy specjalne szkolenia dla dyrektorów przedszkoli. Atrakcyjna i wygodna forma oraz możliwość nieograniczonego dostępu sprawiają, że programy online cieszą się dużą popularnością.

Dostępne w naszej ofercie szkolenia zawierają materiały skompletowane w oparciu o najnowsze wytyczne MEN. Dzięki temu decydując się na skorzystanie z programów masz pewność, że zawierają one aktualne informacje, przepisy prawne, dokumentację oraz skrypty zajęć. W ofercie znajdują się zarówno kompendia wiedzy, jak i skrypty zawierające materiały do przygotowania planu zajęć w oparciu o podstawę programową. Wybierając publikacje odnośnie dokumentacji, finansów oraz wytycznych RODO zyskujesz szereg narzędzi umożliwiających proste i efektywne zarządzanie placówką przedszkolną. Materiały zebrane w formie elektronicznej umożliwiają dostęp do dokumentów nie tylko na komputerze służbowym, ale również tablecie lub smartfonie, dzięki czemu masz możliwość skorzystania z nich w każdych okolicznościach. Oprócz atrakcyjnej oprawy graficznej stawiamy przede wszystkim na merytoryczne materiały: oprócz wzorów dokumentów oraz prezentacji w programach znajdują się także odpowiedzi na najpopularniejsze pytania. Przed wydaniem programu online prowadzimy szereg konsultacji ze specjalistami, dzięki czemu do rąk dyrektorów placówek trafia narzędzie kompletne i w pełni funkcjonalne.

Nowoczesne szkolenia dla dyrektorów przedszkoli to rozwiązanie zarówno dla kadry zarządczej nowego przedszkola, jak i już istniejącej placówki. Aktualna dokumentacja zgromadzona w jednym miejscu to duże ułatwienie w przypadku kontroli oraz podczas codziennego prowadzenia przedszkola. Z kolei nowatorskie programy zawierają szereg konkretnych propozycji, które mogą być wykorzystane do prowadzenia zająć zgodnie z podstawą programową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *